73.díl - white satin

Napsal Starlight (») 18. 11. 2013 v kategorii Final Years 1, přečteno: 521×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinechris_39.jpg

 Měl zvláštní pocit. Naposledy tu byl před pár měsíci a teď tu seděl ze stejného důvodu.

„Vypadáš nervózně.“

 Řekla trochu podiveně Ge. V čekárně kupodivu nebylo tolik lidí, jak tomu bývalo zvykem. I když už pomalu tušila, proč je nervózní, určitě se víc těšil, až uvidí, jak jejich miminko zatím vypadá.

 V ordinaci se potvrdila i její nervozita. Opět ten samý doktor, který ji opět bude chtít uvolnit. Vyšetření bylo hlavním důvodem, proč Chris neměl rád návštěvy gynekologie, i když pak přišel na řadu ultrazvuk, tohle fakt nemusel.

 Naštěstí tam měli plentu, takže to, co nerad viděl, spíš bytostně nenáviděl, nemusel sledovat. Poté se přesunuli do jiné části ordinace a konečně přišlo to, na co se oba těšili. Poprvé uvidí toho malého drobečka.

„Myslím, že je zřetelné, proč má Vaše paní větší bříško, než posledně.“

 Jen co tohle pak doktor blonďák řekl, Chris byl v momentě ostražitý, jako když se do Georgiiného života vetřel Chandler. Měl strach, bál se, že něco špatně. Že dítě, které v sobě nosí, není zdravé, že je něco špatně s jeho vývojem, že je něco špatně u Ge, s jejím tělem, že to nebohé dítě nedonosí.

 Jeho ostrý pohled byl zabodnutý na doktora, který na klávesnici stiskl pár tlačítek a zlepši si obraz na monitoru. Pak se jen s úsměvem ohlédl na Chrise a otočil k němu a k Ge obrazovku.

 Chvíli mu trvalo, než rozeznal, co je co, ale dřív než cokoliv poznal, to stihla Ge i překvapeně okomentovat.

Pane Bože…“ Odmlčela se a pak se podívala na doktora. „Je to to, co si myslím?“

„Ano. Správně.“ Odpověděl stručně doktor a pořídil snímek.

 Za to Christopher ještě jako socha zíral na obrazovku. Pozoroval bedlivě křivky a obrysy a rozeznával ruce, nohy… Jeho chvilkový výpadek přerušil silný zvuk, který zapnul pan doktor. 

„Všechno je naprostém pořádku. Teď bych s vámi probral předběžné opatření.“

------------------------------------------------------------ 

 Ještě doma byli vyvedení z míry. Se šálky čaje v dlaních seděli na pohodlné sedačce v pohodlí domova a zírali na snímky z ultrazvuku. Zatímco Ge se k tomu nijak nevyjádřila, Chris byl aspoň klidný v otázce zdraví. Teď už si spíš představoval, až to bude s nimi na světě. Sice to bude jednou tak větší záběr, ale viděl v tom spíš radost, než starost.

„Dvojčata.“ Řekla polo šeptem Ge.

„Bude to sranda.“ Pousmál se Chris.

„Sranda?“ Podívala se na něj nechápavě. „Neslyšels doktora?“ Zvýšila hlas. „Chrisi, je to jednou tolik. Za dva měsíce se ani nepohnu z místa, jak mě budou bolet záda. Už teď jsem unavená…“

 Hlas se jí zvedal, ale o to víc začínala brečet.

„Nezvládnu to, budou mě muset hospitalizovat, nebo je nedonosím….“

 Zbytek už ani říct nemohla, protože se naplno rozplakala. Vzlykala, posmrkovala a snažila se dýchat pravidelně, aby se jí neudělalo zle. Chris si ji k sobě přitáhl a ona mu položila hlavu do klína. Hladil ji po vlasech a utíral jí slzy.

„Ty jsi zase jak uzlíček nervů.“

 Vzal ji za ramena a naznačil jí, ať se posadí. A opravu, byla hned ztrápená, a to o tom věděla něco přes dvě hodiny. Jeho dlaně jí držely obličej a uklidňovaly ji svým dotekem. Poté se k ní naklonil a láskyplně ji dlouze políbil. Poté začal slíbávat slzy z její tváře.

„Ge, všechno je v pořádku. Děti jsou v pořádku a ty jsi taky v pořádku… Nemáš se čeho bát.“ Políbil ji znovu na rty a pak ještě jedou. „Budu se o tebe starat jednou tolik, jako když jsi čekala Henryho. Klidně si vezmu v práci volno od dneška do té doby, dokud nepřijdou na svět.“

 Malý náznak úsměvu jí přelétl po rtech, ale v očích byla stejně pořád utrápená.

„Všechny vás budu hýčkat, i ty malé caparty, kteří už chodí po svých.“ Usmál se.

Ge_214

-------------------------------------------------------------- 

 Ponořená do myšlenek o dvojčátkách odpočívala v ložnici jejich rodinného zámečku, Park Place, a dívala se do zdobeného stropu a na krásný lustr. Bože můj, už si budu dávat pozor při každém Chrisovém vzplanutí! Přišlo jí nemožné, že čeká dvojčata. Prodělala potraty a od té doby byla v rizikovém stavu… a teď bude mít dva dárečky najednou.

 Když se podívala na svého manžela, jak s pečlivostí roztírá krém po jejím břiše, nabyla opět pocitu klidu. Uklidňovala ji jeho blízkost a zvlášť tak něžný dotek. Je fakt, že její tělo za poslední roky dostalo zabrat. Dva synové, kteří přišli brzo po sobě a teď budou v jejím těle růst hned dvě miminka. Vlastně už rostou. Ten krém byl na pokožku, aby se jí nedělaly velké jizvy z rostoucího břicha, a Chris si nikdy nenechal ujít příležitost, aby jí ho vmasíroval ten krém, pro který by Ge udělala cokoliv.

 Probudila se do tmy. Chvíli jí trvalo, než si uvědomila, že světla musela být už dávno zhasnutá. Jen co se do jejího těla dostal cit, poznala, že Chris spal hned za ní a přidržoval si ji kolem pasu. Jako lžičky. Byla zmatená, určitě musela brzy usnout. Koukla na budík a bylo sotva pár minut po půlnoci. Unaveně položila hlavu na polštář a natočila se tváří k němu. Jeho tělo ji hřálo, tak, jak si to v osamělých nocích představovala.

 V době, kdy tu v Remenhamu žila s Alexem a Natalie sama, toužila po teple mužského těla. Těla, které by ji bránilo, které by ji laskalo, milovalo, zbožňovalo. Srdci, které by tlouklo pro ni, pro její dobro. Mysl, která by na ni myslela neustále.

 A teď to všechno měla. Dívala se na něj a děkovala tomu nahoře, že je s ním. Lehce zvedla ruku a teplou dlaní ho pohladila po paži, kterou ji objímal.

------------------------------------------------------------------- 

 Jeho jazyk klouzal po tom jejím, jejich rty se třely navzájem a provokovaly se. Horké kapky dopadaly na její tělo, zatím co z něj pomalu stékaly. Koupelnu plnila teplá pára ze sprchy, ve které se teď schylovalo k velmi chtivému uspokojení touhy, která mezi nimi narůstala čím dám víc.

 Přitiskl ji zády na studené kachličky a uchopil její obličej do dlaní a opět se dravě vrhl na její rty, zatím co si pohrával s jejími mokrými vlasy. Georgiiny dlaně klouzaly po jeho mokrém těla a zkoušely, jaké jsou jeho břišní svaly na omak. Pak jeho bicepsy, prsní svaly … a zadek. Opatrně si ji nazvedl a za boky si zahákl její nohy, které si pak obtočila kolem pasu. Špičkou jazyka mu přejela po spodním rtu, když Chris v jednom pohybu spojil jejich těla v jedno. Otevřela ústa a nechala ho, aby si ji kompletně podmanil a to jak svou pusou, tak i svým mužství…

-------------------------------------------------------------- 

„Ne! Ne! Už dost!“

 Smála se Ge, když ji Chris utíral velkým ručníkem a při tom jí oždiboval ucho a krk, o čemž věděl, že ji bude lechtat. Svíjela se v jeho objetí a smála se, dokud se nad ní neslitoval a nechal ji nadechnout se. Otočil si Ge k sobě čelem a s jiskrami v očích od vášnivé sprchy ji políbil na rty.

„Co kdybychom vyrazili do Londýna?“ Navrhl se šibalským pohledem v očích.

----------------------------------------------------------- 

 Ano, muselo je oba stát dost velké úsilí, aby jim to děti povolily, ale nakonec dostali povolení. S jistou pomocí toho, že jednou poradit Ježíškovi, co si děti zaslouží pod stromeček.

 Víc než pro děti se toho nakoupilo pro rodiče. Chris neměl problém jít i do těch nechutně drahých obchodů, což Ge už nepřipadalo tolik pohodlné, jako prosté hračkářství. Na líbánkách jí tím udělal velkou radost, protože do takových obchodů dřív ani neměla zájem chodit, ale od doby, co se za něj provdala, jí to připadalo spíš jako povinnost. Zvlášť teď jí to moc nebylo příjemné, když za ni chtěl utrácet a to při tom roste každý týden.

„Chrisi, já nevím. Tohle je moc.“

„Proč?“

 Díval se na svou manželku oblečenou do luxusní noční košile, která vypadala jako večerní šaty z 20.let, které byly šité z bílého saténu a vyšívané stříbrnými flitry. Tohle bylo spíš na červený koberec, a ne do postele. Dívala se na svoje těhotné břicho, prsa, které už nebyla tak pevná jako dřív, a to je teď ještě měla schované v podprsence. Nepřipadala si pohodlně. Nejradši by si vybrala nějaké pohodlné ležérní tepláky, pár volnějších triček a v tom může klidně nosit ty dvojčátka, dokud nepřijdou na svět.

„Nesedí mi to.“ Naklonila hlavu na stranu a zamyšleně se dívala na sebe v zrcadle.

Vždyť je to tak akorát na tebe. A Zvlášť tady.“ Ukázal na její břicho a políbil ji do vlasů. „Co se ti na tom nezdá?“

„Je to moc na to, že se do toho po chvíli ani nevejdu.“ Pokrčila rameny. „Tohle není pro mě.“

„Proč?“ Pohladil ji po břiše a objal zezadu. „Ge, když se do toho nevejdeš teď, tak potom určitě. Nechápu to, jak se na sebe díváš. Sluší ti to.“

 Ge si ale nelibě přejela rukou po zadku, kde se jí usazovala další těhotenská kila navíc. A to Chrise rozesmálo.

„Koťátko, ty si myslíš, že po dětech už nemáš tak dokonalé tělo, ale věř mi, že mě to vůbec nevadí. Naopak. Čím víc životů tohle tělo dalo, tím víc ho zbožňuju.“ Políbil ji na tvář.

 Podívala se mu do očí v odrazu zrcadla a prohlížela si jeho hrdý výraz. Myslel to vážně a taky se tak na ni díval. Znovu ji políbil do vlasů a usmál se na ni.

Christopher_22

-------------------------------------------------------------------- 

 Když se vrátili domů, při čemž celou cestu Ge prospala, čekal na ni nečekaný host. Nebo spíš zpráva od hosta. Obálka se vzkazem byla položená na kopě zabalených dárků, a Ge došlo, od koho jsou. Bylo jí líto, že nebyla doma, když sem přijel. Chtěla mu s dětmi taky dát aspoň malý dárek, ale teď už bylo pozdě. Smutně vzkaz dala zpět do obálky a pomohla panu Loughovi schovat dárky pro děti. Chris věděl, od koho ta nadílka je, ale nechtěl to řešit. Tím aspoň líp pro Ge, protože kdyby se s ním chtěla bavit o předčasném Ježíškovi, nedopadlo by to dobře, a ona si chtěla zachovat jejich klid, který teď mezi sebou měli.

 Spolu s Esperanzou šla pak zkontrolovat spící děti a pak se spolu s Chrisem vydala na večerní procházku parkem. Potřebovala pohyb pro záda i pro své těhotenství. Její fenka byla ráda, že může se svou paní trávit tolik času, i když ji měl na starosti pan Lough. Díky svému stavu měla Ge pocit, že má čas na všechno, včetně své ochránkyně. Vlastně i díky chůvě Beth.

 A tak během procházky plánovala, co nadělí k Vánocům pod stromeček nejen svým zaměstnancům Park Place, ale hlavně Ježíškovi, který tu zabloudil…

A-letter-from-m

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Mary z IP 188.75.128.*** | 20.11.2013 19:54
Dvojčata? smile Na chvilku jsem přestala dýchat....ne že bych to Ge nepřála (takový 50 na 50 smile) ale spíš mě to překvapilo, protože po tolika potratech...mm nebylo jich tak moc smile ale je to divný...sotva je s Chrisem rodí jedno dítě za druhým..smile a když byla s Mikem...smile No nic, ale trošku mě to mrzí..
A ten Ježíšek...už se nemůžu dočkat! smile Jsem nemálo zvědavá, co nakonec Mikovi dají a co dostanou oni smile 
Hoď nám sem díl, který bude jenom o Mikovi a už bys tam mohla šoupnout Lanu smile smile
Starlight | 20.11.2013 20:43
Pokusím se o díl s Michaelem, ale nevím, kdy se tu objeví smile Škola mě dost zaměstnává a v sobotu jedu na výstavy do Vídně, takže nevím, jestli se mi o víkendu podaří něco napsat .... smile
Jo a kvůli tobě, tam Lanu ZATÍM nešoupnu smile smile Lana má času dost, leda, že bych přeskočila o pár let dopředu a to už by byl konec v povídce, protože tam bude dost figurovat smile Ale vypadá to, že za nějakou dobu to v ději stejně půjde hopem, aby jsme se dostali k tomu dalšímu dramatu, které zatřese se všemi smile
Mary z IP 188.75.128.*** | 20.11.2013 20:57
Na víkend jedu stejně pryč a nebudu mít přístup k internetu, tak mi to moc nevadí smile
Moment! smile Proč kvůli mě?! smile smile  Nene, přeskakovat nebudeš, protože ještě nechci konec a chci si to pořádně užít! smile  Do prd....nemluv v hadánkách, děsně mě to napíná!!! smile
Mary z IP 78.102.72.*** | 24.11.2013 13:07
Jsem zpátky a nový díl pořád nikde smile kdy bude? smile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 24.11.2013 13:24
Nerikej mi ze budou mit jeste dvojcata -.- Chris neni nic jinyho nez nadrzeny prase ja mit holku jako Ge tak si ji vazim s uctousmile ale uz by to tam chtelo toho Mika .. Chris me fakt nebavi a porad ho nemam rad..smile.btw vcera jsme byly s kamose v kine na Thorovi tak jsem hned slintal kdyz se tam objevila nase Natalie alias Ge smile
Starlight | 24.11.2013 15:59
Já zase slintala nad Lokim smilesmilesmile smile Proč si myslíš, že Chris si Ge neváží ? smile Ano Natalie tam byla dobrá, a hlavně jsem se celý film smála smile Bylo tam 100x více vtipných scén než v prvním filmu smile A spadl mi kámen ze srdíčka, když jsem zjistila, že to Loki jenom hrál smile Není lepší závěr, než Loki na trůnu smilesmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a devět