83.díl - Make a wish ...

Napsal Starlight (») 17. 3. 2013 v kategorii Destiny - Desperate, přečteno: 2153×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinechris-and-adam_2.jpg

 O pár dní později...

„Tatíííííí!“

 Nadšený dětský hlas se ozval celým obývacím pokojem, do kterého vběhl malý chlapeček. S tím největším úsměvem, jaký kdy viděla, sledovala, jak se malý Adam přiřítil do tátovi náruče. Chris ho s radostí vyzdvihl nahoru a láskyplně objal svého synka.

„Ahoj, chlape.“ Zasmál se a podíval se na něj se štěstím ve tváři. „Někoho bych ti chtěl představit.“

 Malý klučina svou tvář obrátil směrem ke kuchyni, kde za barem stála Ge. Jemně se usmívala, ale v očích jí panovaly jisté obavy. Bylo zřejmé, že malému Adamovi nebude jasné, proč je s jeho tátou. Ale Chris si s tím nedělal starosti.

„Adame, tohle je moje kamarádka Ge.“

 Přišel blíž k baru a pošeptal něco synkovi do ouška. Adam poté napřáhl svou krátkou paži a Ge ji s úsměvem přijala.

„Ahoj.“ Řekl stydlivě.

Ge: „Moc mě těší.“

 Chris zaznamenal, že synek nějak znejistil, něco měl na mysli. Pak se malý Adam naklonil k tátovi a pošeptal.

Ta paní je tlustá.“

Chris se usmál jak na něj, tak na Ge. „Ale ne, ty ťulo.“ Usmál se. „Ge čeká miminko.“

  Adam se velkýma šedýma očima zkoumavě zahleděl na Ge. Jak on je zvědavý... Georgiana s něžným výrazem obešla bar a poodhalila své těhotenské bříško, které doposud skrývala za černým pleteným přehozem. Chris postavil Adama na nožky a ten potom stydlivě natáhl ruku. Ge ji jemně vzala a přiložila na své břicho.

„A jak je velké?“

Chris: „Ty jsi ale zvědavý.“ Rýpl do něj a vzal ho znovu na ruky.

Ge: „Asi takhle.“ Prstem si přejela od špičky prostředníčku až na konec dlaně.

 No malý byl z toho celý paf. Chris ho radši hned navnadil na dárky a Ge se pak mohla pustit do nazdobení dortu.

 Když se Christopher vracel se synkem zpět z obýváku, kde si dali výbornou chlazenou limonádu, zakrýval malému oči.

„Hodně štěstí zdraví...“

 Zpívala Ge a po chvilce se k ní přidal i Chris. Odkryl synkovi oči a přímo před ním klečela Ge a na rukou držela velký modrý dort, na kterém byl udělaný z marcipánu fotbalový míč. Ze šlehačky byla napsaná čtverka a kolem ní byly umístěné čtyři stříbrné svíčky.

„Přej si něco.“ Pošeptal mu Chris.

 Malý Adam zavřel oči a šikovně sfoukl svíčky.

„Všechno nejlepší!“ Zvolali Ge s Chrisem a Adam jim to oplatil krásným smíchem...

--------------------------------------------------- 

  Po ochutnání výtečného dortu, rozbalení dárků a spoustě her, přišlo to největší překvapení. Po odpoledním spánku totiž na malého Adama čekal ještě jeden dárek. S modrou mašlí kolem krku spinkalo u velkých francouzských oken malé štěně. Bylo to jako to samé klubíčko, jak si Ge pamatovala Bunnyho, když ho Michael přinesl v náručí do obýváku. Ti dva se do sebe bezhlavě zamilovali. Malý Adam ho pojmenoval Lucky, protože věřil, že musel mít opravdu štěstí. Chris totiž neměl ani páru o tom, že si jeho synek přál pejska a nakonec byl z toho sám hodně překvapený.

-----------------------------------------------------

 Georgiana tiše seděla na okraji jeho postele a dál mu četla knihu pohádek a sem tam si i něco vymyslela, aby mu ty už staré známé příběhy připadaly o něco zajímavější. Malý Adam odmítal jít spát bez Luckyho, takže nakonec skončil pod peřinou i se štěňátkem. Ge svůj hlas postupně uklidňovala, až nakonec přestala číst. Jak chlapeček, tak i malý čumáček spali. Odložila knížku na noční stolek, zhasla světlo a odešla s tím, že nechala pootevřené dveře na chodbu.

 Tiše scházela po schodech dolů do obývacího pokoje, když uslyšela neznámý hlas.

„Myslela jsem, že si o tom promluvíme...“

„To je snad moje rozhodnutí, co mu dám k narozeninám, ne?“

 Už se chtěla otočit a jít zpět nahoru. Bylo jí jasné, že ta žena nemůže být nikdo jiný než...

„Ge, pojď za námi, určitě máš hlad.“ Nakoukl na ni Chris.

 Ne moc odvážným krokem sešla schody a šla za ním. V obývacím pokoji naproti Chrisovi stála žena s dlouhými tmavě hnědými vlasy, světlou pletí a modrýma pozoruhodnýma očima.

„Kate, tohle je moje kamarádka Georgiana. Ge, moje bývalá manželka Kate.“

  S docela klidným výrazem přijala její ruku, avšak prohlédla si ji od hlavy až k patě, což Ge nebylo vůbec příjemné.

„Nehledá Vás náhodou kalifornská policie?“ Spustila neomaleně.

Chris: „Kate...“ Napomenul ji.

Kate-and-chris

Kate: „Já jen chtěla říct, že rozhodně nebudu tolerovat to, že se můj syn stýká s hledanou osobou a je mi jedno, z jakého důvodu jste pohřešovaná.“

Chris: „Kate, do toho ti nic není.“ Zdůraznil.

 Ge se začínal stahovat žaludek. Takhle na ni posledně vyjela maminka od malé Zoe, kvůli tomu, že se děti dozvěděli o tom, že jí umřelo malé dítě. Bylo jí zle.

Kate: „Omlouvám se, Georgiano...“ Řekla upřímně. „Ale co pohledává pohřešovaná a ke všemu těhotná žena tady ve Washingtonu?“

Ge: „Já jsem...“

Kate: „Utíkáte snad?“ Přerušila ji.

 Tady bylo jasné, že Kate byla značně znepokojená.

Chris: „Mohla by ses, prosím tě, uklidnit?“

Kate se na něj prudce otočila. „Proč? Spal jsi s ní? Je to dítě tvoje?“

Chris: „To je absurdní.“ Posměšně si odfrkl. „Kate buďto se Ge omluvíš, nebo Adama přivezu sám.“

Ge: „Já půjdu.“ Promluvila tiše.

Kate: „Proč bych se měla omlouvat? Nevíš, do jakého nebezpečí jsi Adama vtáhl?“ Vyjekla šokovaně.

 Odešla z obývacího pokoje zrovna, když se mezi Christopherem a Kate plně rozjela hádka. Ge se vrátila do dětského pokoje, zavřela dveře a s těžkým srdcem sledovala, jak malý Adama spí, zatím co se dole v obýváku hádají jeho rodiče a za všechno mohla ona, nebo aspoň podle Kate....

 Asi po pár minutách vše ustalo. Náhle se ozvala rána, jako když prásknou dveře. To probudilo malé štěňátko, které si doposud hovělo v Adamově posteli. Ge si ho vzala k sobě do náruče a přešla k oknu. Dívala se na večerní Vancouver, který měla jako na dlani. Chris si opravdu uměl vybrat pohodlné bydlení. Jeho moderní vila na okraji lesa skýtala nádherný výhled jak na město, tak i na přírodu kolem. Stála u toho okna, chovala si Luckyho v náručí a po chvilce opět usnul. Teď se potvrdila Michaelova slova, že retrívři se opravdu vychovávají jako děti. To malé chlupaté roztomilé spalo s hlavičkou opřenou o její hruď a vůbec mu nedělalo problém, že pod sebou nemělo tu lákavou peřinu.

 Dveře dětského pokoje se tiše otevřely a dovnitř vstoupil Chris, tentokrát převlečený ze svého tmavě modrého obleku do volných šedých tepláků a bílého trika.

„Už odjela.“ Zašeptal. „Nechceš jít na chvíli dolů?“

---------------------------------------------------------------- 

 Seděla v obývacím pokoji s i malým Luckym v náručí, který se k ní milerád tulil. Ge se dívala na rozlehlou zahradu pod menším svahem a přemýšlela, jestli to byla vůbec dobrá volba, souhlasit s účastí na Adamově oslavě.

 Chris přišel z kuchyně s dvěma sklenkami nějakého bílého čehosi a kostkami ledu. Položil sklenice na stůl a zahleděl se na malé štěně, které leželo u Ge na bílé kožené sedačce.

„Tak nějak se bojím, že se mu bude stýskat, když tu nebudeš.“ Usmál se. „Hned si tě zamiloval.“

Ge: „Já už mám doma ochránce a věř mi, že je to dokonalý protiklad, co se týče zlatého retrívra.“

Chris: „Všiml jsem si. Esperanza má respekt v očích, je dobře vycvičená...“ Podal Ge sklenici a ta ji přijala s dost čitelným pohledem. „To je Virgin colada.“

Ge: „Dobře a co v tom je?“ Pousmála se.

Chris: „Ananasový džus, kokosový sirup, třtinový cukr a mléko.“

 To zní dobře. Rty si chytla brčko a nasála první doušek lahodného koktejlu.

„Mmmm to je fakt dobrý.“ Usmála se a pak zvážněla. „Chrisi.... Je mi líto, že ses kvůli mě pohádal s Kate. Tohle nebylo poprvé, co si na mě dovolila nějaká maminka.“

Chris: „Ona ale není jen tak nějaká maminka, Ge. Dala mi syna.“

Ge: „Právě proto si nejsem jistá, co tu ještě dělám... Bylo na tobě vidět, že ti na ní záleží, ale proč tu jsem, když víš, jak bude reagovat?“

Chris si usrkl koktejlu a odložil sklenici na stůl před sebou. „Ge, věř mi, že jsem netušil, že po tobě tak vystartuje. Což mě taky dost mrzí, už jen kvůli tomu, čím sis prošla... Ale já už s Kate nežiju nějaký ten pátek a je to jen čistě moje věc, koho si vezmu domů. Já jsem se rozhodl, že tě představím Adamovi, já jsem ti chtěl zařídit menší rozptýlení, což se mi myslím povedlo...“ Ukázal na štěně. „ Ge, nic si z toho nedělej. Adamovi ses zalíbila a zvlášť, když se dozvěděl, že čekáš toho prcka.“

 Ge se nad tím jemně usmála a upila ze sklenice další doušek.

Chris: „Teď bych chtěl od tebe slyšet, jak se ti dnešní den líbil? Když odmyslíme Kate a její narážky.“ Dodal.

Ge: „No...“ Zamyslela se. „Bylo to hezké.“

Ge_145

 Pokývala lehce hlavou a dál už se jen věnovala svému koktejlu. Poznal na ní, že se asi nechtěla pouštět do hlubších témat. Přece jen… vyspali se spolu a bylo mu jasné, že kdyby si jen tak povídali a přemýšleli nad různými věcmi, nemuseli by to ani chtít a mohlo by to dát podmět tomu, aby se mezi nimi něco začalo rozvíjet... něco víc...

 Usmál se nad tím. Bylo to docela roztomilé, že si dávala pozor.

„Půjdu zkontrolovat Adama a pak ti nachystám pokoj.“

 Zvedl se a odešel nahoru do patra. Osaměla i s Luckym. Ach jo; povzdechla si. Vždyť o nic nejde. Začala přemýšlet nad tím samým, nad čím před chvilkou dumal Chris. Možná... možná, kdyby jí sám řekl, že se nic takového dalšího nestane, byla by klidnější. Ale jak jí to může slíbit, když už to posledně bylo dost nečekané? Mohla by to přirovnat k prskavce. Rozžhaví se a začne ta neskonalá nádhera až nakonec plamínek dojde svého konce a pak už jen zbyde ten popel... ale nikdy nemohla tušit, jestli se taková neobjeví znovu. Za to Michael.... Ach Bože... ten byl jako nikdy nepohasínající plamen, žár, který ji spaloval neskutečnou vášní a láskou. Jen co na něj pomyslela, ucítila to příjemné chvění v podbřišku.

 Zasmála se, když si položila dlaň na břicho. Ano, i ten prcek věděl, že maminka myslí na tátu. Opřela se hlouběji do sedačky a začala hladit Luckyho po zádech. Jak byl jemňounký, hned by si ho vzala s sebou do postele, takový živý plyšáček. Kdybych měla tu jistotu.... Kéž by...

--------------------------------------------------------------

 Probudil ji neznámý cit... Někdo ji nesl. Lekla se, protože ji takhle nosil jeden z těch hajzlů z Chandlerovy gardy. Cukla s sebou a otevřela oči.

„Ššš...“ Usmál se Chris. „Usnulas, nechtěl jsem tě budit.“

 Nesl ji ve svém náručí tou hráškově zelenou chodbou a lehce drcl do pootevřených dveří. Ocitli se v pokoji pro hosty, který taktéž nabízel krásný výhled, tentokrát na jezero Vancouver. Chris položil Ge na postel a přikryl ji. Mmmm tohle znám. Neskutečně jemná látka hýčkala její tělo, byl to satén. Chris ji pohladil po ruce až nakonec jemně stiskl její dlaň v té své. Bylo to zvláštní, nebylo v tom nic důvěrného a při tom jako by říkal, že s ní zůstane....

„Dobrou noc, Ge.“ Zašeptal, pustil její dlaň a tiše se ztratil ve tmě...

Vancouver-emerald-lake

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Zuzy z IP 86.61.205.*** | 17.3.2013 12:19
Tak jako bychom se s oslavou narozenin dětí domluvilysmile Pro Ge to muselo být pohlazení, mít na dosah dětskou dušičku, která je upřímá a zvídavá, ale být na jejím místě by se mi děsně, ale děsně po tak dlouhé době stýskalo po dcerce... Nebýt Kate, která topkazila, snad nic nikde nevykecá..smile Je jasný, že Ge už chce být u své rodiny, s Michaelem.. Tak chrisi, hoď si zpátečku, protože jsem značně nesvé s Ge úvah.. smile
Starlight | 17.3.2013 12:54
Tak tak Zuzy smile Já to začala psát včera večer a když se ráno kouknu k tobě na blog, tadá a je to tam ! smile Můžu tě ujistit, že ani Chris, ani Ge nechce narušovat pohodu rodinného krbu smile Nemusíte se obávat smile a to s tou oslavou mě hodně překvapilo smile Ještě jsem si říkala: „No teď to bude vypadat, jako bych opakovala nebo kopírovala." smile Co už ? smile
janca z IP 193.85.174.*** | 17.3.2013 13:13
chudacek Ge ..tolik se ji styska po Mikym a malě...už má asi velkě btři§ko. smile nemuzu se dockat az bude s Mikem a ten ji bude rozmazlovatsmile
janca z IP 193.85.174.*** | 17.3.2013 13:15
bude jeste dilecek...uz se nemuzu dockat az bude rodinka pohromadesmile
Zuzy z IP 86.61.205.*** | 17.3.2013 16:25
Starlight , ale vůbec ne,nic takovýho mě ani nenapadlo, natož kopírování.. obě jsme to v předchozím ději avizovaly, tak co, jsem ráda, že mají co slavit a nerušeněsmile Až jsi mě způsobila mlsnou na nějakej drink, jenCric chybí, aby mi ho připravil..smile
P.s. JAk se daří mamince, je už lepší ? smile
Starlight | 17.3.2013 16:33
Maminka furt leží, má chycené průdušky smile Dneska se i trochu zasmála z toho, že jsem jí nerozuměla, když říkala, že má stáhlý žaludek smile Ale jak se smála, zase se rozkašlala a veškerá sranda byla pryč smile je vidět, že ji to hodně bolí smile Snažím se ze všech sil, aby jí nic nescházelo smile
Starlight | 17.3.2013 16:36
Jo a ten drink smile Když bude možnost tak si určitě tu Virgin coladu dej, je to výbornésmile znamenité jako Chris smilesmile
Zuzy z IP 86.61.205.*** | 17.3.2013 16:45
Jo, průdůšky o těch bych mohla psát na pokráčo.. minulý týden jsem drink i Chrise vyměnila za láhve Vincentky,sice je odporná,ale pomáhá,  takže vím, co to je.. jsi hodná, že se  mamku starášsmile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 16:57
Pokud jde o to starani a nekdo se nabizi rad pomoc prijmu me zase boli v krku tak ze se bojim polikat smile
Starlight | 17.3.2013 21:03
Čaj s medem, citronová šťáva s medem... Nějaký sirup smile a Halls, ty jsou dobré i jen tak na chuť smile a když to nepomůže, bude u tebe přepadovka alá Starlight smile smile Jo snažím se, přece jen je mi jí líto smile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 21:12
Zkusil jsem vsechno takze uvitam tu prepadovku smilesmile ps: bude dilecek?? smilesmile
Starlight | 17.3.2013 21:31
Hmmm smile abys nebyl překvapený smile No nevím, před chvíli jsme dorazili z hokeje a vyhráli jsme, takže ... smile Hele uvidím, jestli se ještě odreaguju smile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 21:37
Takze oslavicka smile Plati stejne budu vyhlizet smile
Mary z IP 88.101.185.*** | 17.3.2013 21:39
Taky vyhlížím smile
Starlight | 17.3.2013 21:41
Vyhlížej, buď ve střehu smile až takový rozdíl mezi mnou a Ge není smile Oslava ani ne, to už proběhlo na stadionu smilesmile
Mary z IP 88.101.185.*** | 17.3.2013 21:45
To já jsem vždycky smile Teda, když mám čas smile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 21:46
Pokud jsi jako Ge a teda slibis ze by jsi me nepodvedla tak to te prijdu pozadat o ruku smilesmile A vyhlizim kazdou minutu! smile
Starlight | 17.3.2013 21:48
Ty vole ! smilesmilesmilesmilesmile já že máš na někoho zálusk, no Hollywoode! smilesmile Co pak tě na Ge tolik zaujalo? a neříkej, že to jsou jen její sexuální dovednosti smile smile
janca z IP 193.85.174.*** | 17.3.2013 22:01
smile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 22:01
Ge je nadherna sama o sobe hlavne ten jeji tajemny pohled me dostava do kolen a kdo by nechtel mit doma tak vasnivou zenskou smile Ale nesmelo by to byt porad nemam rad nynfomanky smile
Mary z IP 88.101.185.*** | 17.3.2013 22:07
Jé to je taky něco číst ty komentáře smile smile
Starlight | 17.3.2013 22:14
Tady už radši končím smilesmile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 22:17
Nikdo nekonci jede se nonstop divky!smile Ale na tohle se kouknete teda pokud jste to uz videli tak se omlouvam smile www.youtube.com/watch?v=RA3TasRXh8U  doufam ze to bude i u nas v kine smile
Starlight | 17.3.2013 22:20
díky, Bad je můj nejoblíbenější videoklip smile No jestli ne v kině, tak už vyhlížím DVD smile a asi tak max. do 10 min tu bude malý díleček, víc už ze sebe nedostanu smile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 22:26
Taky setrim uz se nemuzu dockat smile nevadi i tak dekujeme smile
Mary z IP 78.102.91.*** | 17.3.2013 14:38
Taková krásná oslava by to byla, kdyby to Kate nezkazila...teď doufám, že nikomu nic neřekne? smile Teď si vybavuju oslavu svých čtvrtých narozenin...taťka byl v práci a jelikož jezdil do zahraničí, tak jsem ho dlouhou dobu neviděla a strašně se mi stýskalo a byla jsem úplně šťastná, když jsem ho viděla ve dveřích na mé oslavě..smile Ach ty staré časy..smile No každopádně by to pro Natalie bylo taky krásné překvapení, kdyby se ve dveřích objevila Ge..smile Jak mi ty jejich rodinné idylky chybí..smile Už aby bylo všechno jako před tím a byli všichni čtyři už spolu smile
Hollywood z IP 89.24.176.*** | 17.3.2013 15:47
Ja se tedy nejvic tesim az bude Mike zase s Ge bude ji rozmazlovat a budou si uzivat rodine chvilky u krbu smilesmile
Mary z IP 88.101.185.*** | 17.3.2013 17:13
Jo to mi taky chybí smile Už aby bylo všechno trápení pryč a byli už jenom veselé dílky a romantika u krbu. smile
Mandy z IP 89.103.9.*** | 18.3.2013 16:51
Kurnik! Četla jsem díl ve škole, ale nešel mi přidat komentář, tak jsem si to někam napsala, co ti o tom všechno chci říct...a ono se mi to neuložilo smile takže znovu, nevadí smile Já jenom doufám, že se mezi Chrisem a Ge něco nestane, ale ne...já musím Ge věřit!! smile Ten Adam je tak neuvěřitelně roztomilý, jak říká, že je Ge tlustá smile  Teda ale ta Kate mě vyloženě naštvala!! smile co si to dovoluje? :/ smile Už, aby byla Ge zase s Michaelem x))


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct