72.díl - Purple

Napsal Starlight (») 13. 11. 2013 v kategorii Final Years 1, přečteno: 603×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinege_213.jpg

S roztřesenými koleny scházela ze schodů do hlavní haly.

 Ten polibek ji ani nepobláznil, ale ani ji nenechal chladnou. Cítila se jako by hrála hazard. Vsázela by víc a víc, dokud by o všechno nepřišla…

„Kde jsi byla?“

 Ozval se jeho naštvaný hlas skoro přes celou halu. Vzhlédla k němu, když sestoupila z posledního schodu a náhle si připadala jako štěně, které udělalo potřebu jinde, než mělo. A teď za to dostane.

Nahoře v saloně… S Michaelem.“

 Jen co dořekla jeho jméno, Chris se otočil a všiml si Michaela, jak neohroženě scházel ze schodů naproti. Rázem si vzpomněl na Macbetha. On byl nic netušícím králem Duncanem, Michael byl ten vrah Macbeth s dýkami, a Ge šílená Lady Macbeth, která se z vraždy zblázní a bude donekonečna bloudit s krví na dlaních.

 Přesně takhle si připadal. Když uviděl Ge, jak podvědomě klopila pohled k mramorové podlaze, a Michaela, jak se naprosto v klidu díval do jeho očí, začínal mít dost vysoké podezření. Sledoval ho, jak sešel ze schodů a pak odcházel k hlavnímu východu, kde na něj čekala mladá dívka s jeho kabátem a pak i jeho ochranka.

„Chtěl si se mnou promluvit.“

 Řekla Ge, teď už se zvednutou hlavou a zpříma se mu dívala do očí. Jakmile svůj ledový pohled odtrhl od Michaela Jacksona, který právě opustil budovu, podíval se zpět na svou ženu.

„Když s tebou naposledy mluvil, urážel tvé těhotenství a tebe samotnou.“

 Promluvil hlasem nijak zvýšeným, ale ostrým jako břitva. Ge věděla přesně, že kdyby Michael zůstal a řekl mu cokoliv, tenhle večer by neskončil v klidu. Vzpomínala, jak v Chrisovi doslova vřelo napětí, když mu řekla, jak se cítila po tom, když ji Michael vřele přivítal po líbánkách.

Jestli ze mě hodláš dělat debila, tak se nachystej, že ti to budu oplácet stejným dílem.“

 Tohle ji natolik zaskočilo, až se v ní dítě hnulo. Byl víc než jen naštvaný, bála se cokoliv dalšího říct. Hrdlo se jí stahovalo stejně jako rty, v očích měla další slzy.

„Jdi si pro kabelku, máš ji na stole. Odcházíme.“

 Zavelel a šel si pro kabát. Ge ho sledovala, jak šel rázným krokem do šaten, a připravovala se na další neprospané noci. Se zamlženýma očima pak procházela velký sálem, kde byl ples v plném proudu a dokonce větší část hostů už byla v náladě. Procházela podél stěny, kde bylo nejméně lidí a pak procházela mezi stoly k tomu svému. Vzala si své černé psaníčko, zkontrolovala, jestli v něm nic nechybí a pak šla stejnou cestou zpět.

„Pojď si zatančit!“

„Hej krásko!“

 Přes slzavé oči uviděla partičku nějakých podnikatelů, kteří jí šli naproti. Všichni se velice usmívali a chtěli ji vzít na parket, ale víc než aby mezi nimi nějak proklouzla, se vůbec bála k nim přiblížit. Bála se, že kdyby ji jen chtěli nějakým způsobem dostat na parket, že by díky svým roztřeseným kolenům spadla a ublížila si, a zároveň i tomu v jejím bříšku.

S dovolením…“

 Řekla Ge o něco hlubším hlasem, aby jim dala najevo, že nemá náladu, ale to je nijak neodradilo. Jeden ji bral za paži, druhý ji už bral za pas. Lekla se a škubla sebou, nechtěla, aby na ni kdokoliv sahal, a tak se rozbrečela. Přišlápla si šaty, zaklopýtla a vrazila do jednoho z nich. Ten se jí začal smát, ale v momentě se skácel k zemi. Všichni se ohlédli a spatřili Christophera Foxe a jeho zatnuté pěsti.

Dejte ty pracky pryč od mé ženy.“

 Všichni ji se strachem pustili a Ge se hned dala na útěk. Bylo jí jedno, jestli zakopne, šaty si držela v jedné dlani nazvednuté a v druhé křečovitě svírala psaníčko. Probíhala mezi hosty, vzlykala a mrkala slzy, aby viděla podlahu.

 Seběhla schody v hale, prudkým švihem otevřela dveře a vyběhla ven do zimy. Tam už opatrně sešla schody a pak šla dál po chodníku, dokud se nezastavila, aby popadla dech. Klepala se, bylo jí zle. Do prdele! Obličej se jí stáhl do útrpné grimasy, prudce se překlonila a začala zvracet a vykašlávat. Náhle se jí sukně šatů stáhla do strany a uvolnila tak cestu pro další zvracení. To Chris jí v jedné ruce odstraňoval šaty z palebné pozice, a v druhé držel její kabát. To, že jí teď bylo dost zle, mu aspoň částečně splatilo jeho nenávist a obavy. Celou půlhodinu chodil sám po celém sále a hledal ji. Kdyby pak nenašel její psaníčko na stole, už by si myslel, že odešla.

 Jakmile už ze sebe nic dalšího její žaludek nevyždímal, začala Georgiana posmrkovat a znovu vzlykat. Z psaníčka si vytáhla papírové kapesníky, utřela si pusu, zahodila kapesník a pak se do dalšího vysmrkala.

„Jen si chtěl promluvit, nic víc…“ Plakala.

 To, že ji líbal, mu ani říkat nebude. Bohatě jí stačilo, co jí Chris řekl o tom debilovi. Jenom mu stačilo, aby vyslovila jméno jejího ex-manžela a hned si představil bůhví co.

„Mohla bys toho laskavě nechat, a obléct si ten kabát?“ Řekl vyčítavě.

 Ge se na něj podívala a zjistila, že jí ten kabát celou dobu přidržoval, aby do něj mohla vklouznout. Oblékl jí ho, pak mávl někam na řidiče a ten během chviličky přistavil k chodníku Rolls Royce.

--------------------------------------------------------------

Celou cestu na hotel mlčeli, neměli si co říct. Dokonce i ten hotel jí připadal, jako zlatá klec, a při tom se jí tolik líbil. I Chrisovi bylo líto, že se to všechno podělalo. Chtěl jí vynahradit ten měsíc pracovní cesty, zaplatil prezidentské apartmá, aby se jim všeho dostalo v tom nejlepším, a teď to bylo k ničemu.

Omni Shoreham hotel – Washington D.C.

 Její šaty od Diora byly dole špinavé a sem tam se objevil flíček od náhlého zvracení. V obličeji byla bledá, oči vyplakané. Během té krátké chvíle, kdy Chris odemykal dveře kartou a dodatečně zadal vstupový kód, se Ge prohlížela v zrcadle.

 Vlasy měla pořád v tom elegantním účesu, zdravě se jí leskly, diamantové náušnice s prstenem jen poukazovaly na to, že ona byla hodna nosit tak drahé věci, a při tom měla obličej smáčený od slz. Jako by měla být jen manželovou ozdobou, stejně jako ve středověku. Když se dívka vdala, dosáhla hodného uznání a musela se doma starat o děti a pak být útěchou a potěšením pro manžela, kterého musela poslouchat na slovo.

 Dveře se otevřely a Ge nad tím vším jen smutně zavrtěla hlavou. Vstoupila dovnitř a šla si odložit. Konečně si mohla vyzut ty vysoké podpatky a netoužila po ničem jiném, než po horké sprše, pak zalehnout do peřin a spát.

„Můžu jít první do sprchy?“ Zeptala se unaveně.

„Jo, klidně běž.“

 Odpověděl, když si u zrcadla rozvazoval motýlka.

Christopher_21

-------------------------------------------------------------------

  Umývala se kokosovým sprchovým gelem a snažila si sama sobě přivodit pocit něhy, který tak dlouho postrádala. Opakovaně si hladila bříško a přemýšlela, jestli vůbec ještě najde odvahu mu říct, že čeká dítě. V tom nejhorším prostě počká, dokud na to nepřijde sám. Úvaha, že to tak asi nejspíš bude, ji dost zamrzela, a vůbec celý večer skončil naprostým fiaskem. Utekla mu bez vědomí s Michaelem, a pak mu před všemi podnikateli ztropila teatrální plačtivou scénu.

 Už ji to nebavilo donekonečna bojovat s těhotenskou přecitlivělostí a tentokrát se zcela oddala osvobozujícímu pláči.

„Ge?“

 Ozval se za dveřmi koupelny Chris. Bože, nech mě na pokoji, prosila v duchu.

„Co je?“ Zeptala se ztrápená pláčem.

„Ty brečíš?“ Ptal se nevěřícně.

„Neříkej, Sherlocku.“ Odpověděla kousavě.

 Jen co uslyšela, jak se dveře otevřely, otočila se ke zdi, aby ji neviděl zepředu. Za to Chris měl toho dost. Poslední dobou byla až moc plačtivá a vůbec takhle vyváděla kvůli každé maličkosti.

„Co se zas stalo?“ Ptal se mírně.

„Nic. Nech mě být.“

 Znovu se rozplakala a sedla si na zem sprchového kouta, zatím co proud vody na ni dál padal ze sprchové růžice.  Chlad ji přeběhl po zádech, když Chris otevřel kout a zastavil vodu. Celou koupelnou pak jen zněl její neklidný dech po pláči.

„Chceš si o tom promluvit?“

 Zeptal se něžně se rty kousíček od jejího ucha. Ona jen zavrtěla hlavou, znovu ji přepadla vlna pláče a čelo si unaveně opřela o kolena, která měla přitisknutá k tělu. Náhle pocítila jeho ruce, jak ji bral za paže a s citem donutil ji tak vstát, při čemž ji zabalil do velkého hebkého ručníku.

Tak pojď. Půjdeš si lehnout.“

 Pomohl jí vystoupit z kouta na suchý kobereček a před zrcadlem jí pak začal osušovat vlasy. S citem se jí dotýkal přes ručník a utíral vodu z její jemné pokožky, dokud si něčeho nevšiml. To, že jí něco málo zůstalo po Henrym, věděl, ale když se teď pozorně zaměřil, pomalu mu začínalo docházet, proč byla jeho Ge tolik citlivá.

 Jeho až moc zkoumavý pohled pro ni v tuto chvíli nebyl nijak příjemný, a tak si aspoň rukama zakryla prsa, než z ní ten ručník sundá. A on to nakonec udělal. Sledoval její plnější prsa, které teď schovávala, a když ji pak obešel a podíval se na ni zepředu, stačil jen němě zírat.

 Za to Ge se mu do očí nedívala vůbec. Jen měla sevřené rty a ani nechtěla vědět, jak moc teď vystaveně musela vypadat. Jestli ještě chvíli bude nahá, znovu se rozpláče. Po tom všem si připadala, jako by tohle měla za trest. Jako by byla prodejná žena a on si vzal jenom na to, aby na ni mohl zírat. A i když to tak vůbec nebylo, ten pocit ji tížil čím dál víc.

 Vzala mu ručník a zahalila se do něj. Nabrala dávku odvahy a šla do ložnice s vědomím, že ji bude Chris následovat. Z knížečky s doklady vyndala kartičku a podala mu ji. Byl to těhotenský průkaz. Pozorně zkoumal jeho obsah a pak jen lítostivě zkoumal vypsané termíny na ultrazvuk.

„Proto jsi mi nadávala, když jsem odjížděl do Seattu? Chtělas mi to říct?“ Ptal se zklamaně.

„Teď už to víš.“ Odpověděla slabým hláskem.

Pregnant-belly-photo-resized

Chris: „Ge, a proč jsi mi to neřekla? Co ti v tom bránilo?“ Zeptal se smutně, když jí podával průkaz.

„Chrisi, ty jsi se mnou vůbec nemluvil.“ Odpověděla ublíženě, když si schovávala průkaz. „Od pohřbu tvého táty jsi se mnou vůbec nemluvil, a pak si najednou sbalíš věci a odjedeš. Víš, jak jsem si připadala? Že to s námi doma nemůžeš vydržet.“

„Ale vždyť to není pravda.“ Promluvil k ní konejšivě.

Ge: „Já vím, ale aj tak to bolí.“ Sklonila hlavu.

 Chris na ni hleděl, jako na hromádku neštěstí a nechtěl tomu věřit, jak moc byla zranitelná, zvlášť teď v jejím stavu. Přišel ke skříni a vytáhl z ní její bílou noční košili. Pak se vrátil k Ge, sundal z ní ručník a oblékl jí hedvábnou košili s jemně růžovými krajkami.

„A kdy jsi mi to chtěla říct?“

„Nevím.“ Otočila se k němu čelem, ale do očí se mu nedívala. „Po dnešku už jsem přestala věřit tomu, že k tomu budu mít odvahu.“

Chris: „Víš vůbec, jak mi bylo?... Hledal jsem tě tam a pak mi naprosto cizí chlap řekne, že moje žena odešla s Jacksonem. Nezlob se, ale já ho nemůžu vystát už jen kvůli tomu, jak ti posledně ublížil.“ Odmlčel se. „A to, co jsem ti tam řekl, si zapamatuj. Jedna žena se mnou už tak dost vyjebala, a po druhé si to nenechám líbit.“

„Já vím…“ Kuňkla Ge.

„Ty moje koťátko…“

 Pohladil ji po tváři, naklonil se k ní a začal ji líbat. Konečně z ní opadla všechna ta nejistota a strach, jež jí od odchodu z plesu svíraly žaludek. Nakonec přece jen klidně usnula v jeho objetí a mohla si oddechnout, že to nejhorší má konečně za sebou.

-------------------------------------------------------------------

 Pomalinku se probouzela… Otevřela oči a vedle ní se na loktu opíral Chris, a když si to uvědomila, jeho dlaň jemně hladila její bříško.

„Ahoj…“ Zašeptala ospale.

Dobré ráno.“

 Odpověděl též šeptem a políbil ji na rty. Tohle byla ta něha, kterou postrádala.

„Mám hlad. Půjdeme na snídani?“

Chris se na ni mile usmál. „My pojedeme na snídani. To, na co mám chuť, tady v hotelu neumí.“

-------------------------------------------------------------

IHOP Restaurant – Washington D.C.

„Páni…“ Pokýval uznale hlavou. „Posledně jsem to po tobě musel dojídat.“

Ge: „Jím za dva, a včera večer jsem se moc nenajedla.“

 Přišlo mu to roztomilé, jak se jeho opět těhotná ženuška láduje klasickými palačinkami s karamelem a jahodovým milkshakem.

„Ano, musím si zvyknout, že jsi znovu těhulka.“ Usmál se na ni. „Ge, nechci ti kazit náladu…“ Začal trochu vážněji. „Ale ty víš, že je to brzy. Henry má sotva pět měsíců a v průkazu stojí, že jsi těhotná čtrnáct týdnů.“

Ge: „Což je tři a půl měsíce.“ Dodala mezi sousty palačinek.

Chris: „Uvědomuješ si, že až se to ostatní dozví, tak mě vykastrujou?“ Udělal šokovanou grimasu.

 To ji rozesmálo a přestala jíst, aby si jeho proslov mohla plně vychutnat. Teď byl zase on pro ni roztomilý.

Ge: „Prosím tě…“ Natáhla se a vzala ho za ruku.

Chris: „Oni nejsou blbí, a zvlášť moje máma. Ona umí počítat. Už ji vidím, jak mi bude nadávat, že se neuhlídám.“

Ge: „Už jsem se poučila, a jen co tenhle omyl porodím, tak si nechám předepsat antikoncepci… Buď, anebo tě nechám vykastrovat.“ Zasmála se.

„To bys mi udělala?“ Hrál raněného.

 Přisedla si vedle něj na sedačku, pohladila ho po tváři a zadívala se do těch dětských modrých očí.

„Ne. Na to tě mám až moc ráda.“ Odpověděla něžně a pak mu pošeptala do ucha něco, co bylo jen pro něj. „A taky je prokázáno, že mužské sperma má na ženy velmi uklidňující účinky.“

 Koukla na něj a Chris měl rázem v očích hříšnou jiskru. Ukazováčkem mu přejela po rtech a věnovala mu onen svůdný pohled ala Panther.

„Takže je ti, doufám, jasné, že tě potřebuju.“

Chris: „Vzhledem k tomu, že jsi v poslední době byla dost uplakaná, tak to budeš potřebovat co nejdřív.“ Pohladil ji po stehnu.

Ge: „Ano, a taky potřebuju něhu, kterou jsi v poslední době moc neoplýval.“ Otřela se svými rty o ty jeho.

Chris: „Bože, jak jsem to jen mohl udělat?“ Ptal se naprosto zahleděný do jejích očí.

Ge: „Udělej mi to hned.“ Zašeptala mu do rtů.

--------------------------------------------------------------------

 Sotva zabouchl dveře od prezidentského apartmá, už se na něj pověsila a začala ze sebe svlékat kabát, mikinu, triko…

 Shodil ji na postel, pak si ji k sobě přitáhl na okraj za stehna a sundal ze sebe trenýrky. S citem do ní vnikl a sledoval, jak Ge slastně zavřela oči a zaklonila hlavu. Ten pocit byl dokonalý, jeho teplo, reakce jejího těla, které bylo několikrát citlivější. Natáhla se po něm a za krk si ho k sobě přitáhla a několikrát ho vášnivě políbila na rty.

„Jsi tak krásná…“ Šeptal Chris. „Jsi ta nejkrásnější těhulka…. A moje koťátko… Moje milovaná žena.“

 Šeptal jí do krku, při čemž ji líbal a Ge to vykouzlilo sladký úsměv na rtech. Objímala ho kolem krku, její zvědavá ruka mu přejížděla po zádech a i na zadek, aby prozkoumala, jak jeho svaly pracují. Miloval se s ní dokonale a důkazem toho byl její vrchol, při čemž mu sténala do ucha tak jemně a procítěně.

 Probudil ji dotek jeho dlaně, když jí prsty zajížděl do vlasů, a rty, které líbaly rty její. Ospale se zachvěla a víc se zakutala do peřiny.

„Vstávej…“ Šeptal.

„Ne, nech mě spát.“ Zamumlala.

 Znovu ucítila Chrisovy rty, jak ji líbaly na spánku, a pak na uchu, což Ge vyvolávalo chvění po celém těle a lechtivost. Usmála se a otevřela oči. Nestačila se divit, protože vedle ní seděl její manžel nachystaný k odchodu. Oholená tvář, cítila z něj svěží vodu po holení i parfém a na sobě měl tmavý svetr a džíny.

Kam jdeš?“ Zeptala se smutně. On mě tu nechá samotnou?

„Čekám na tebe. Jdeme nakupovat.“ Usmíval se na ni podiveně. „Víš vůbec, jak dlouho jsi spala? Už je skoro poledne.“

„Aha.“

 Divila se Ge a posadila se, aby se aspoň trochu probrala. Skoro nechápala, jak ji velmi příjemný sex v těhotenství může unavit.

„Říkal jsem si, že bychom si mohli dát oběd v centru a pak jet na ty dárky pro děti.“

„Tak jo.“

 Souhlasila, a když viděla jeho tvář bez strniště, neodolala a políbila ho na líčko… a pak na rty, až si nakonec nahá sedla na jeho klín a začala smyslný útok na jeho ústa. Jenže Chris jí na to neskočil, i když se mu ten její pokus moc líbil.

„Ge, nic na mě nezkoušej. S takovou bychom dneska nevytáhli paty z hotelu, a pokud vím, tak jíš za dva, ne?“

„Nechala jsem se unést.“ Pousmála se a slezla z něj.

 Chris ji sledoval, jak se vydala nahá do koupelny, a při tom si pozorně všímal jejího těla, které se opět přizpůsobovalo růstu toho nečekaného drobečka.

-----------------------------------------------------------------------

 Když během nakupování v hračkářství koukala po autíčkách a panenkách, nevěděla, co vybrat. Zvlášť pro Natalie se jí těžko vybíralo. Vezme jí dvě panenky, každou jinou a k tomu pár oblečků, aby to mohla kombinovat. A teď pro Alexe. Autíčka má taky rád, ale víc než ho zajímají zvířátka. Celý Michael, pomyslela si Ge, když držela v rukách plyšovou opici. Modlila se, aby dětem nepřivezl nějaké živé zvíře, protože by z toho měla doma hotový blázinec. Už tak má i Esperanza těch prďochů plnou hlavu.

 Ohlédla se po Chrisovi, který si prohlížel tříkolky. Jak se tak na něj dívala, byl opravdu kus chlapa, a ona si znovu připomínala, jak je ráda, že ji zbouchl právě on. Usmála se nad tím a ještě chvíli si ho tajně mlsně prohlížela od hlavy až k patě. Ale pak se na ni podíval a její skenování jeho postavy skončilo.

„Máš něco?“ Zeptal se a šel za ní.

 Ge koukla do koše před sebou a jediné, co tam bylo, byly panenky pro Natalie, zatím co sada plyšové zoo ještě stále váhavě zůstávala v jejích rukách.

„Henry je ještě malý a když tak si pak bude hrát s Alexem. Jenže Alexe každou chvíli zajímá něco jiného… Natalie aspoň ujíždí na panenkách.“

Chris se ironicky usmál. „Je to těžké, co?“

Ge: „Ano.“ Koukla krabice o kousek dál. „Mě se strašně líbí to Lego, ale je to až od tří let.“

 I jeho zaujala stavebnice a pak se na chvíli vzdálil k několika různým krabicím. Pak vzal dvě a dal je rovnou do košíku.

„Jedno je se zvířaty, a druhé je růžové pro holky. Nějak si s tím vystačí.“

 Koukl na ni a Ge se jen nevěřícně usmívala nad tím, jak moc je komplikované vybírat hračky pro malé děti. Obešla košík, objala Chrise kolem krku a něžně ho políbila na rty, a pak ho pohladila po tváři.

„Vypadáš roztomile, když vybíráš dárky pro děti.“

„A s tím bříškem vypadáš pomilování hodně. Zvlášť teď, když ho na sobě cítím.“

 Věnoval jí další sladkou pusu, při čemž ji pohladil po podbřišku. Měla z toho rozzářené oči, a teď by se s ním nejradši tulila v posteli. Pomalinku začínala plánovat, jak by ho přesvědčila vrátit se zpět na hotel.

„Pojď.“

 Vzal ji za ruku a vedl ji od košíku o pár uliček dál. Byli v sekci pro ty úplně nejmenší. Z toho zase Chrisovi zářily oči. Jak to na něm viděla, nejradši by si vzal od každého jednu věc. Když už tam byli, Ge se dívala po dupačkách pro Henryho a náhle uviděla nádherné mentolové barvy se sloníkem na bříšku. Ale pak ji upoutala Chrisova ruka, která vzala krabičku s fialovým dudlíkem.

„Líbí se ti?“

 Zeptal se a podal jí ho. Není tak špatný. Měl na sobě krásně sytou fialovou barvu bez žádných potisků, a když se dívala na materiál, ze kterého byl vyrobený, tak splňoval všechny normy pro zdraví kojenců.

„Jo, je hezký.“ Odpověděla Ge

Chris k ní natáhl ruku a dotkl se jejího bříška. „Víš… Chtěl bych ho vzít pro něj.“

 Ge svůj pohled odtrhla od jeho dlaně a podívala se mu do očí. Odrážela se v nich něha, naděje. Bylo nemožné si nevšimnout, jak moc se těšil na další dítě.

„Chrisi…“ Koukla na něj váhavě. „Je opravdu hezký…Ale neměly by se kupovat věci pro miminko takhle dopředu.“

 Jen co ji uslyšel, v očích se mu místo něhy vystřídalo lehké zklamání.

„Třeba měsíc před porodem, to ano, nebo možná ještě o něco dřív, ale ne takhle brzy… Nikdy nevíme, jestli bude všechno v pořádku, nebo jestli se něco nestane.“ Pokrčila omluvně rameny.

„No… To nevadí.“ Cukl rameny. „Takových ještě bude.“

 Byl fakt, že ten dudlík byl ale hezký, a i když na fialovou nebyla zrovna moc zvyklá, tak tenhle byl opravdu něco speciálního. Odhodlaně vzala krabičku a šla ji uložit do košíku. Když ji Chris viděl, jak dudlík pokládá mezi ostatní vybrané věci, měl sice radost, ale chtěl vědět, že ho nebere jen kvůli němu.

„Víš to jistě, že to chceš brát teď? Nemusíme ho kupovat jenom proto, že jsem ho vybral já.“

Ge: „Vezmeme ho. A pak to mimčo sladíme celé do fialové, ať už to bude kluk nebo holka.“ Mrkla na něj s úsměvem.

----------------------------------------------------------------

 Po dlouhých nákupech v obchodním centru si mohla konečně odpočinout. Po horké sprše ležela zabalená v županu na posteli a nechala si masírovat nohy. Viděla mu na očích, že nemá zálusk jen na nohy, ale že se chce podívat i dál.

 Ve chvíli, kdy skoro usnula, ucítila, jak jí pásek na županu povolil a pomalu se jí nadýchaná látka županu svažovala po stranách dolů. Jeho světle modré oči se dívaly přímo do jejích kaštanových a tento kontakt nepřerušil na jediný okamžik. Chtěl ji vidět, jak se bude tvářit, co bude dělat… Sklonil se a políbil ji na stydkou kost, kousíček od citlivého místa, což ji dost překvapilo. A pak své polibky směřoval výš na podbřišek, na pupík a při tom ji laskal dlaněmi po její jemné pokožce. Líbal ji na břiše, které teď v leže bylo krásně vidět. Postupoval nahoru na hruď, mezi prsa, která se taky měnila. Nejdřív je polaskal dlaněmi a pak, při stálém očním kontaktu, vtáhl jednu její bradavku do úst. Slastně vzdychla, když ucítila, jak si s ní jeho jazyk hraje. Zavřela oči a poddávala se tomu. Poté se stejně chopil i druhého prsu a to už se svíjela slastí a v dlaních svírala župan, na kterém ležela.

 Opustil tuto oblast a dál ji líbal na krku až po ucho, kde měla taky pár citlivých míst. Až nakonec jeho rty našly ty její hladové. Přitáhla si ho k polibku a brala všechno, co mohla, jen aby ji aspoň na chvíli ukojil. Vzala jeho pravou dlaň a přitiskla si ji tam dolů a naváděla ho, jak s tou dlaní měl pohybovat. Byla dost vzrušená a to stačilo tak málo. Chris ji tedy rozpaloval, jak ona sama chtěla, a při tom se díval, jak Ge se slastně zavřenýma očima chytá na tvářích růžovou a ze rtů jí unikalo vzrušené vzdychání.

 Ani jemu to nedalo a začal ji líbat, aby se dostal do nálady a sotva se do toho vložil, už cítil její dlaň, jak mu zajela pod tepláky. Netrvalo dlouho a oba nazí se oddávali lenivému, ale smyslnému milování a vychutnávali si dosyta každičký pohyb, který spolu sdíleli…

Nude16

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Mary z IP 78.102.72.*** | 16.11.2013 21:21
Jej aby se Chris neposral smile On sám odešel první, tak se pak nemůže divit, že mu manželka odejde za Michaelem smile Jemu vadí už jenom to, že slyší jeho jméno, ale byl to Chris, kdo se vyspal s Mikovou manželkou smile Promiň Starlight, ale nikdy mě neopustí pocit, že za rozpadem jejich manželství je Chris, jasně byla to chyba obou, ale stejně na tom má největší podíl Chris smile A jak si Ge kupuje...pff smile Nejdřív na ni řve a pak je to koťátko apod.
Nojo, asi nikdy nepochopím myšlení chlapů smile Ale to Chrisovo už vůbec ne, ale je pravda, že mě překvapila jeho reakce, na další těhotenství Ge smile
Kdy bude další díl? smile smile
loveUmj z IP 62.168.73.*** | 18.11.2013 21:48
Ale ináč som si všimla, že toto je posledný príbeh/román/ o Michaelovi ktorý čítam... ostatné ma bd prestali baviť že už sa dej totálne opakoval alebo prestali písať...
Tak pevne verím, že tu sa to nestane lebo akonahle som tuto poviedku začala čítať tak som nevedela prestať.. smile
Starlight | 18.11.2013 21:54
To je dobře smile Možná se to zdá jako nekonečné, ale i tahle povídka dojde svého opravdového konce, ale času dost. Do té doby se toho stane moc, a zvlášť pak jedna zásadní věc, která změní všechny hlavní postavy a vztahy mezi nimi... Ale pššššt! Víc už nesmím prozradit smile
Poppy z IP 2a00:1028:83a0:*** | 19.11.2013 14:48
Cooo??? změní hlavní postavy??? smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a deset